• Telefon: 0533 400 5146

 • E-Mail: info@marassigorta.com

HİZMETLERİMİZ

Çalışanlarınıza Verdiğiniz Değer İşinize Verdiğiniz Değerdir!
İş yerinde oluşabilecek yaralanmalara, kazalara ve hasarlara karşı kendinizi ve çalışanlarınızı Sigortahane Sağlık Sigortaları ile koruyun, huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı yaratın.

TEMİNATLAR

 • ACİL DURUM TEDAVİ TEMİNATI

Akut Batın, Akut Masif Kanamalar, Ani Felçler, Astım Krizi ve Akut Solunum Problemleri, Ciddi Alerji Anaflaktik Tablolar, Ciddi Genel Durum Bozukluğu, Ciddi Göz Yaralanmaları, Ciddi İş Kazaları, Uzuv Kopmaları, Ağır Yanıklar, Diyabetik ve Üremik Koma, Donma, Soğuk Çarpması, Elektrik ve Isı Çarpması, Kalp Krizi ve Ritim Bozuklukları, Ağır Hipertansiyon Krizleri, Menenjit (Beyin Zarı İltihabı), Ensefalit (Beyin İltihabı), Beyin Apsesi, Kusma ve Şuur Kaybıyla Beraber Olan Baş Ağrıları, Omurga ve Ekstremite Kırıkları, Renal Kolik ( Böbrek ve İdrar Yolları Sancısı), Suda Boğulma, Şuur Kaybına Neden Olan Her Türlü Durum, Ateşli Silah ve Kesici Delici Alet Yaralanmaları, Yüksek Ateş, Ağır Kimyasal Zehirlenmeler teminatın kapsamındadır.

 • KRİTİK HASTALIK TEMİNATI

Acil tedavi masraflarının karşılanmasının yanı sıra kritik rahatsızlıklarda 20.000 TL’ye kadar nakit ödeme sağlanır.

 • ACİL YARALANMA VE RAHATSIZLIK TEMİNATI

  Acil yaralanma ya da rahatsızlanma durumlarında bir telefonla her türlü tıbbi yardım, doktor ve ambulans ile nakil hizmetleri 7/24 ücretsiz olay yerine en hızlı şekilde ulaştırılır.

 • HIZLI SAĞLIK İLETİŞİMİ TEMİNATI

Hasta (yakını)-­ambulans-­hastane-­doktor halkasında sağlıklı bir iletişim kurulması organize edilir, gerekirse doktorun yönlendirdiği hastanede sizin ve/veya çalışanınızın yerinin hazırlanmasına aracılık edilir.

 • TAHLİL VE TIBBİ MALZEME TEMİNATI

  Hastanede kalınan süre boyunca sizin ve/veya çalışanınızın tedavisinde gerekli olan tahlil ve tıbbi malzeme ile oda ve hemşire hizmetleri üstlenilir.

 • DİŞ BAKIM TEMİNATI

Diş Hekimi Muayene, Röntgen (Periapikal ve gerekirse), Detertraj (Alt ve Üst Çene Diş Taşı Temizliği) hizmetlerini karşılar.

 • CHECK-UP TEMİNATI

Doktor Muayenesi, Akciğer Grafisi (Tek Yönlü), EKG (Kalp Elektrosu), Tam Kan Sayımı (18 Parametre), Tam İdrar Tahlili, Sedimantasyon, Kan Şekeri, Kolesterol, Total hizmetler kapsanır.

ALO SİGORTAHANE HATTI : 0850 259 1 359