• Telefon: 0533 400 5146

 • E-Mail: info@marassigorta.com

HİZMETLERİMİZ

4 Mevsime Uygun Dört Dörtlük Sağlık Sigortası Sigortahane’den!
Her mevsimin koşuluna özel olarak hazırlanmış sağlık güvenceniz Sigortahane’den, sağlıkla ve huzur içinde yaşamak sizden!

Sigortahane olarak, Grip Aşısı, Check-up, Diş Bakım ve Diyetisyen paketleri ile sizi yıl boyunca mevsimlere hazırlıyor, sağlığınızı güvence altına alıyoruz.

TEMİNATLAR

 • ACİL DURUM TEDAVİ TEMİNATI

Akut Batın, Akut Masif Kanamalar, Ani Felçler, Astım Krizi ve Akut Solunum Problemleri, Ciddi Alerji Anaflaktik Tablolar, Ciddi Genel Durum Bozukluğu, Ciddi Göz Yaralanmaları, Ciddi İş Kazaları, Uzuv Kopmaları, Ağır Yanıklar, Diyabetik ve Üremik Koma, Donma, Soğuk Çarpması, Elektrik ve Isı Çarpması, Kalp Krizi ve Ritim Bozuklukları, Ağır Hipertansiyon Krizleri, Menenjit (Beyin Zarı İltihabı), Ensefalit (Beyin İltihabı), Beyin Apsesi, Kusma ve Şuur Kaybıyla Beraber Olan Baş Ağrıları, Omurga ve Ekstremite Kırıkları, Renal Kolik ( Böbrek ve İdrar Yolları Sancısı), Suda Boğulma, Şuur Kaybına Neden Olan Her Türlü Durum, Ateşli Silah ve Kesici Delici Alet Yaralanmaları, Yüksek Ateş, Ağır Kimyasal Zehirlenmeler teminatın kapsamındadır.

 • KRİTİK HASTALIK TEMİNATI

Acil tedavi masraflarının karşılanmasının yanı sıra kritik rahatsızlıklarda (kalp krizi, kanser, hastalık sonucu inme)  20.000 TL’ye kadar nakit ödeme sağlanır.

 • GRİP AŞISI TEMİNATI

  Aşı giderleriniz ister anında ister aşı kupürü ve fatura ibrazını takiben tarafımızdan karşılanır.

 • CHECK-UP TEMİNATI

Genel Dahili Muayene, Akciğer Grafisi (Tek Yönlü), EKG (Kalp Elektrosu), Tam Kan Sayımı (18 Parametre), Tam İdrar Tahlili, Sedimantasyon, Kan Şekeri, Total Kolesterol hizmetleri kapsanır.

 • DİŞ BAKIM TEMİNATI

  Diş Hekimi Muayene, Röntgen (Periapikal ve gerekirse), Detertraj (Alt ve Üst Çene Diş Taşı Temizliği) hizmetlerini karşılar.

 • DİYETİSYEN TEMİNATI

İlk diyetisyen muayenesi ücretsiz karşılanır , diğer seanslarda %30’a varan indirim sağlanır.

ALO SİGORTAHANE HATTI : 0850 259 1 359